Аутсорсінг

Аутсорсінг — це передача компанії задач, для вирішення яких підприємство не зацікавлене наймати штатних фахівців. Таке делегування має цілий ряд переваг.

В свою чергу, ІТ-аутсорсінг — передача інтегратору виконання тих функцій і задач, які відносяться до ІТ-сфери. Наприклад, впровадження програмно-апаратних рішень для бізнесу, аудит і оптимізація ІТ-інфраструктури, абонентське обслуговування комп’ютерів, технічна підтримка співробітників компанії, підтримка і налаштування серверів, створення локальних мереж та інше.

ІТ-аутсорсінг — позитивне нововведення на українському ринку, що надає підприємствам та організаціям можливість працювати над першочерговими задачами, а обов’язки із забезпечення функціонування і розвитку ІТ-інфраструктури передати професійним провайдерам послуг.

Ми пропонуємо повний спектр ІТ-послуг (ІТ-аутсорсінг, ІТ-менеджмент) для малих компаній:

  • консультаційні послуги (аудит ІТ-інфраструктури, оптимізація бізнес-процесів, а також аудит та посилення ІТ-безпеки підприємства);
  • проектування, створення та розвиток ІТ-інфраструктури (вибір, постачання необхідного обладнання та ПЗ), впровадження технологій, навчання персоналу;
  • абонентське обслуговування підприємства (обслуговування комп’ютерів, адміністрування серверів та мережі, технічна підтримка).

Постійне абонентське обслуговування

Вартість абонентського ІТ-обслуговування залежить лише від того, яку кількість серверів і комп’ютерів включає в себе ІТ-інфраструктура замовника. Кількість звернень до служби технічної підтримки та поставлених задач не лімітується.

Абонентське обслуговування передбачає:

  • технічну підтримку співробітників підприємства;
  • встановлення та налаштування системного і прикладного програмного забезпечення;
  • проведення профілактичних робіт (резервне копіювання, встановлення оновлень програмного забезпечення);
  • модернізацію і ремонт комп’ютерів.

Виклик фахівця за потребою

Компанія, що не потребує постійної підтримки та обслуговування, може співпрацювати з нами в режимі разових викликів (рішення окремих задач клієнта), при цьому оплата послуг буде залежати від кількості витраченого часу на вирішення задачі замовника.

В цьому випадку вартість роботи фахівця обумовлюється окремо з розрахунку за годину роботи.

 

На сайті

На даний момент 2 гостей на сайті