Абонентське обслуговування комп’ютерів

e-mail Друк PDF

Абонентське обслуговування комп’ютерів ідеальне рішення для невеликих компаній. Для забезпечення безперебійної роботи декількох комп’ютерів в невеликій компанії достатньо скористатись нашими послугами. Наші спеціалісти будуть проводити діагностику та налаштування комп’ютерів. Для компаній зникне необхідність утримувати в своєму штаті системного адміністратора.

  • обслуговування фізичних осіб
  • обслуговування юридичних осіб

Комплекс наших послуг гарантує високу працездатність комп’ютерної техніки, виконання всіх необхідних заходів по встановленню, налаштуванню та обновленню програмного забезпечення. Тісно співпрацюючи з різноманітними компаніями ІТ-індустрії і постачальниками комп’ютерних комплектуючих, ми можемо запропонувати найбільш повний спектр послуг по абонентському обслуговуванню комп’ютерів та модернізації.

Абонентське обслуговування комп’ютерів та решту послуг нашого сервісу повністю забезпечать працездатність та безпеку вашої техніки. Комп’ютерна мережа вашої компанії буде надійно налаштована для ефективної діяльності, інформація буде надійно захищена, для вас доступні послуги встановлення ліцензійного програмного забезпечення та багато іншого…

Фізичні особи

Якщо ви людина, яка не може уявити своє життя без комп’ютера, робота, відпочинок, пошук інформації, все виконується за допомогою комп’ютера, не витрачайте свій час та сили- зверніться до нашої послуги по абонентському обслуговуванню клієнтів. Абонентське обслуговування розуміє під собою певну кількість виїздів місяць. Оплата залежить від кількості комп’ютерів, обов’язків інженера та кількості виїздів. Результатом роботи буде стабільна та ідельна робота вашого ПК протягом довгого часу. Як багатьом відомо робота людини з комп’ютером це тонкий процес, пов’язаний з відповідальністю за вчинені на ньому операції, адже як відомо 80 % всіх комп’ютерних збоїв пов’язано з незнанням чи невмінням користуватись ті чи інші системні конфігурації. Як показує досвід в більшості випадків володар ПК сам винен в тому що його електронний друг вийшов з ладу.

Юридичні особи

Якщо у вашій організації з кожним днем збільшується кількість працівників, відповідно і кількість комп’ютерів, але на штатного кваліфікованого системного адміністратора бракує коштів, звертайтесь до НАС. Ми надамо вам досвідченого спеціаліста за помірну оплату для підтримки, обслуговування ваших комп’ютерів та офісної техніки. Оплата залежить від кількості комп’ютерів, обов’язків інженера та кількості виїздів.

Останнє оновлення на Середа, 01 грудня 2010, 12:28