Встановлення програмного забезпечення

e-mail Друк PDF

Працездатність комп’ютера переважно залежить від встановленої операційної системи (ОС). Річ навіть не у версії ОС а в її налаштуванні, яке повинно проводитись силами кваліфікованих спеціалістів, які знають всі нюанси і тонкощі установки, налаштування ОС та іншого програмного забезпечення (ПЗ)

Ми пропонуємо широкий спектр послуг для приватних осіб та компаній по встановленню та налаштуванню ОС, драйверів та ПЗ. Наші спеціалісти досконало володіють знаннями в області програмного забезпечення різної складності.

Якщо ви бажаєте щоб ваш комп’ютер працював чітко без перебоїв і постійних проблем на програмному рівні, звертайтесь до працівників нашої компанії. Наші спеціалісти якісно виконають всі роботи по встановленню ОС, її налаштуванню та адаптації під ваші потреби, завантажать актуальні поновлення для вашої ОС, налаштують підключення до мережі інтернет та локальних мереж.

Кожен користувач орієнтується на вирішення певних задач за допомогою комп’ютера. Дизайнеру потрібна потужна графічна станція. Для «геймера» важлива швидкість роботи процесора та підтримка сучасних ігрових модулів.

Працездатний комп’ютер повинен справлятися з усіма офісними програмами, він повинен забезпечити надійний захист та зберегти інформацію. Все це потребує тонкого та уважного налаштування ОС та потрібних програм.

Звернувшись до нас, ви надовго забудете про можливі проблеми з ПЗ. Завдяки нашому сервісу ви завжди будете забезпечені найсвіжішим ПЗ та поновленнями для свого комп’ютера.

* Встановлення програмного забезпечення проводиться з наших ліцензійних носіїв, вартість котрих індивідуальна. При встановленні програмного забезпечення з дистрибутивів замовника відповідальність за законність придбання та дотримання прав повністю лежить на замовнику.
Останнє оновлення на Середа, 01 грудня 2010, 11:03