Модернізація та підбір конфігурації персональних комп’ютерів

e-mail Друк PDF

Ми надаємо комплексні послуги приватним особам та компаніям по модернізації старих та підбору нових ПК.

Ви бажаєте придбати комп’ютер, але абсолютно не орієнтуєтесь в комп’ютерній техніці та термінології, які не несуть для вас ніякої інформації? Тепер не потрібно бігати по магазинах та супермаркетах електроніки. Достатньо подзвонити НАМ. Ми зробимо підбір оптимальної конфігурації комп’ютерних комплектуючих у повній відповідності з поставленою задачею та вашими фінансовими можливостями. При комплектуванні та збиранні всі комп’ютери тестуються.

В результаті ви отримуєте надійний комп’ютер з бажаною конфігурацією.

Ви маєте комп’ютер, але він не справляється з навантаженням сучасних ігрових та мультимедійних програм. Об’єми інформації переповнюють резерви жорсткого диску, оперативна пам'ять не достатньо швидко виконує ваші задачі. Не обов’язково міняти комп’ютер. Модернізація комп’ютерів дозволить поміняти деякі компоненти, завдяки чому комп’ютер буде адаптований до роботи з підвищеним навантаженням сучасних програм. Ми виконаємо «апгрейд» вашої комп’ютерної техніки відповідно до всіх технічних вимог.

Ваш комп’ютер збоїть? Не біда, дзвоніть до НАС – ми вирішимо вашу проблему. Наші спеціалісти демонструють свою кваліфікацію протягом багатьох років бездоганної роботи. Якщо є потреба добути важливу інформацію з пошкодженого жорсткого диску, ми і в цьому допоможемо вам.

Переконайтесь в якості нашого сервісу, довірте свій комп’ютер в руки професіоналам.

Останнє оновлення на Середа, 01 грудня 2010, 11:03